#1 2011-03-13 17:19:37

Vman

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-10
Posty: 12
Punktów :   

Coś nowego - ciekawego

17:13 Players online: Niepokonany, Kapstel, Schihane, Shinu, Skona, Alfabeta, Vman, Amokk, Siwris, Fiiquel


Ta godzina, niedziela, dzień wolny, osób na serwerze niedużo.
Myślę, że powinno się zrobić coś ku temu, aby server był lepszy, a nie coraz mniej miał playerów. Mam na myśli jakieś:

* Eventy - najazdy potworów na miasto, niekoniecznie tych lepszych, żeby każdy miał coś do powiedzenia
* Konkursy - test na genina, i rzeczy tego typu robione częściej
* Turnieje - PvP, mniej więcej te same lev dla wyrównania szans

Ale nic z tego skoro nie będzie ciekawa nagroda za wygraną. Tym już powinni zająć się GM i ST, bądź sam Hoster, w końcu on też ma coś do powiedzenia.
Tyle, zobaczymy co będzie.
~Vman

Offline

 

#2 2011-03-14 18:13:44

Mistrz Taijutsu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-22
Posty: 53
Punktów :   

Re: Coś nowego - ciekawego

Popieram, ale powinno też zachęcić ludzi do reklamowania naszego OTS. Może być coś w tym stylu:
Koleś zaprasza ludzi do grania na OTS, gdy zaprosi kogoś, a ten którego zaprosił potwierdzi że o serwerze dowiedział się od takiego i takiego gracza, dostaje jakiś itemek albo coś, gdy ten zaproszon gra ok. 2 tygodnie albo osiągnie przypuścmy 1k lvl, ten co go zaprosił, dostaje jakiś pro itemek, albo SMS Coin.
Tak to widzę ;]

Offline

 

#3 2011-03-14 19:25:10

Makankosappo

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-20
Posty: 48
Punktów :   

Re: Coś nowego - ciekawego

pomysł mistrza ok, ale twój tragiczny ;p tak się mówi, ze są eventy i są gracze ale.. gówno prawda za przeproszeniem ;] Test na genina - nikt nie zdaje, sa kłótnie i teksty "jestes pojebany", "zal serva" i banuje za to odrazu.. ostatnie 2 testy i polecialo kolo 5 banow.. Najazd na miasto? no bez jaj.. Ktos pada i stwierdza "rzal bul i rospacz".. turnieje PvP ? po ostatnim mam dość... zbyt wiele dzieci... jak ostatnio robiłem konkursy na pytania to potem pól serva biegalo z paccem za free ode mnie bo jak zacząłem do przez 2 h nie skonczylem ;p tak wiec jak widzisz to nie ma sensu..

Offline

 

#4 2011-03-14 19:38:31

Vman

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-10
Posty: 12
Punktów :   

Re: Coś nowego - ciekawego

To że dzieci, że bany to inna bajka, bo tak bylo, jest i będzie.. :] ale jak chcecie..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plyork opis foksterier krótkowłosy szczeniaki